ULTRASHAPE: DAHA İYİ BİR VÜCUT İÇİN EN İYİ YOL.

FDA Onaylı

BEKLEME OLMADAN

GÖRÜLEBİLİR SONUÇLAR

UltraShape odaklı ultrason ile seçici olarak yağ hücresi parçalayan ilke ve tek FDA onaylı invaziv olmayan vücut şekillendirme tedavisidir. Piyasada bir benzeri yoktur.

“Liposuction”’dan farklı olarak UltraShape cerrahi bir işlem değildir yani neşter, anestezi veya iyileşme süreci içermez.

Yağları ısıtarak veya dondurarak tedavi eden diğer yağ parçalayıcı cihazlardan farklı olarak UltraShape ağrısızdır* ve tedavi bölgesinde görünür bir iz bırakmaz. Yani siz UltraShape tedavisi yaptırdıktan sonra örneğin aynı günde yoga seansınıza da gidebilirsiniz.

İlk tedaviden sonra genellikle 2 hafta kadar kısa sürede bile ortaya çıkabilen düzgün, şekilli sonuçlar alırsınız. RealSelf sitesindeki UltraShape memnuniyet anketinin sonucunun %90 memnuniyet şeklinde çıkmasına şaşırmamak lazım.

*Çoğu insan hiç ağrı hissetmez; ancak sonuçlar kişiden kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Ağrısız tedavi yorumları için bizim sık sorulan sorular (SSS) bölümümüzü ziyaret edin.

KLİNİK SONUÇLAR

ULTRASHAPE NE YAPAR? (VE NE YAPMAZ?)

UltraShape yağ hücrelerini kalıcı olarak yok eder. Bu, zayıflamaktan farklı birşeydir çünkü zayıflamada yağ hücrelerinin hacmi küçülür.

UltraShape’in sebep olmayacağı şeyler: ağrılı değildir ve çevredeki sinir veya kas dokusuna zarar vermez. Bir klinik çalışmada UltraShape tedavisi görenlerin %94’ünün aldıkları sonuçlardan memnun kalmalarına şaşırmamak lazım. 1 Bunu kişisel işkencecinize pardon kişisel antrenörünüze anlatın.

1. Dr. Hector Leal-Silva. Amerikan Lazer Tıbbı ve Cerrahisi Derneği, 2008

BU İNCELTİCİ TEDAVİNİN BİLİMSEL TEMELİ

En yeni dalga teknolojisinden bahsediyoruz. UltraShape’in ultrason enerjisi vücudunuzdaki yağ hücrelerinin duvarlarını parçalayarak, yağların trigliserit olarak serbest kalmalarını sağlar. Sonra bu trigliseritler karaciğerde işlem görür ve vücuttan doğal yollarla dışarı atılır. Çevredeki doku, sinirler ve kaslar etkilenmez.

Video of how UltraShape ultrasound destroys belly fat

DOKTOR ULTRASHAPE DEMOSU YAPIYOR (VE HEYECANINI YANSITIYOR)

Dr. Michael Horn UltraShape tedavisini göstererek anlatıyor ve bu tedaviyi “spor salonuna gitmeden incelme tedavisi” olarak adlandırıyor.

Dr. Horn shows how UltraShape can get you slim without the gym


KLİNİK BUL

BU MEKİK ÇEKMEK GİBİ DEĞİL. BU UZANMAK VE KEYFİNE BAKMAK

Bu UltraShape tedavisi hoş, rahatlatıcı bir deneyim. Cerrahi bir tedavi olmadığı için neşter veya anestezi yok.

ASiz doktorunuzla beraber tedavi edilecek bölgeleri belirledikten sonra, özel tasarlanmış bir kemer karnınıza sarılacak ve cildinize sakinleştirici bir jel sürülecek. Eğitimli bir UltraShape teknisyeni tedavi edilecek bölge üzerinde UltraShape transduser’ini gezdirerek, nazik bir şekilde ultrason dalgalarının cilde iletilmesini sağlayacaktır. Tedavi seansları bir saat veya bir saatten biraz daha kısa sürebilir, böylece UltraShape sizdeki fazla yağların icabına bakarken siz de rahatınıza bakabilirsiniz.

Gerçek UltraShape yaptıranlardan UltraShape tecrübelerini dinlemek ister misiniz?

HASTA YORUMLARI

Bu UltraShape teknolojisi yağ hücrelerini parçalayacak güce sahip odaklı ultrason enerjisini hassas bir şekilde cilde uygular fakat çevre dokuya hiç zarar vermez.

- Dr. Steven Teitelbaum, Kalifornia

YÜZBİNLERCE ŞEKLE GİRMİŞ VÜCUT VE İKİ MUHTEŞEM ZEKA

UltraShape uluslararası üne sahip bir plastik cerrah ile yüksek güçlü ultrasonla kan pıhtılarını parçalama konusunda uzmanlaşmış bir fizikçi tarafından icat edilmiştir. Bu cihazın bir gün bel bölgesindeki yağları parçalamak için kullanılacağını kim bilebilirdi ki?

50’den fazla ülkede 300.000’den fazla UltraShape tedavisi yapılmıştır. Bu sayı her geçen gün artarken, dünyadaki insanların bel genişliği de azalmaktadır.

KLİNİK SONUÇLAR