ULTRASHAPE SONUÇ ALDIRIR.

İlk 3 hızlı tedaviden sonraki 2 hafta kadar kısa bir içinde ilk görünür sonuçları alabilirsiniz. Fakat öncelikle, bu sonuçların nasıl birşey olduğunu anlayabilmeniz için lütfen öncesi-sonrası fotoğraflarımıza bakınız.UltraShape Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Ulaşın

BEKLENTİNİZ NE OLMALI

UUltraShape inatçı karın yağlarınızdan kurtulmanıza ve sizin kendinize biraz daha güven duymanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle keyifli, rahatlatıcı bir tedavi seansı beklentisi içine girebilirsiniz.

Hızlı, belirgin sonuçlar almayı ümit edebilirsiniz. Sonrasında da size gelecek komplimanlara hazırlıklı olun.

BU TEDAVİDEN BEKLENMEMESİ GEREKENLER

UltraShape tedavisi esnasında veya sonrasında hiç ağrı yoktur. Çevre dokulara zarar vermez. Tedavi sonrası ciltte belirgin bir iz bırakmaz. Sadece düzgün, şekilli sonuçlar alırsınız.

UltraShape ile en iyi sonuçlar egzersiz yaptığı ve dengeli beslendiği halde inatçı yağlarından kurtulamayanlar kişilerde alınır. Çok miktarda kilo kaybetmek için uygun bir yöntem değildir.

ÖNCÜ DOKTORLAR LİDER VÜCUT ŞEKİLLENDİRME TEDAVİSİNİ KONUŞUYOR

BEVERLY HILLS’de POPÜLER

Beverly Hills’li dermatolojik cerrah Dr. David Amron estetik sektörünün önde gelen web sitelerinden RealSelf’e verdiği demeçte UltraShape’in en son çıkan invaziv olmayan zayıflama teknolojisi olduğu ve yağ hücrelerini akıllı bir şekilde parçaladığını söylüyor.

UltraShape görünür ve kalıcı sonuçlar sağlayan, neredeyse ağrısız, invaziv olmayan, sosyal hayatı kesintiye uğratmayan vücut şekillendirme seçeneğidir.

Dr. Steven Teitelbaum, California

UltraShape vücut şekillendirmeyi ısıtma veya soğutma uygulamadan yapıyor... UltraShape’in hiçbir önemli yan etkisini görmedik.

- Dr. Bruce Katz, New York

“YAĞLARI ALIP GÖTÜRÜYOR.”

DÜnlü dermatolojik cerrah Dr. Jason Emer RealSelf’e verdiği demeçte: UltraShape’in vücutta iltihap ve ağrı oluşturmadan veya sosyal hayatı kesintiye uğratmadan yağları yok etmesini “hayret verici” bulduğunu söylüyor.

Top dermatologic surgeon calls UltraShape amazing

UltraShape’in güzel tarafı ağrısız olması ve hastalarımın sosyal hayatlarını aksatmıyor olması. Bu çok yeni bir tedavi. Kıvrımları ve sarkmalarından kurtulmak isteyenler insanlara gerçekten yardımcı olabilir.

Dr. Dennis Gross, Doktorlar TV programı

Yaptığım klinik çalışmalarda tüm hastalarımda ölçülebilir düzeyde bölgesel incelmeler elde ettik. Ayrıca, hastaların %94’ü UltraShape tedavisindan memnun kaldılar.

- Dr. Hector Leal-Silva, Meksika

BU HARİKA TEDAVİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLER.

REALSELF’DEN GERÇEK YORUMLAR.

“Karın bölgeme 3 UltraShape tedavisi yaptırdım ve 8,9 cm’den biraz daha fazla inceldim. Şaşırtıcı! Tamamen ağrısızdı ve her tedavi seansından sonra antremanlarıma devam edebildim. Bu spor salonuna gitmekten daha iyi.”

- UltraShape müşterisi, New Orleans, Luisiana

Müşteri memnuniyeti %90’ın üzerinde. RealSelf’den gerçek yorumları okuyun. YORUMLAR.

UltraShape has over 90% patient satisfaction RealSelf

“Liposuction” yaptırmayı düşünüyordum fakat aynı zamanda sosyal hayatımı aksatmayacak ve vücudumu şişirmeyecek vs. şekilde bir tedavi arıyordum. Bu tedaviyi cerrahi tedavilere alternatif arayan tüm arkadaş ve dostlarıma tavsiye ediyorum.

- Ultrashape müşterisi, Atlanta, Georgia

Ben iki seans tedaviyi tamamladım ve şimdi vücudumda oluşan farkı gerçekten görebiliyorum. En iyi tarafı da, siz seans boyunca sadece yatıyorsunuz ve seans yaklaşık bir saat sürüyor.

- UltraShape müşterisi, Austion, Teksas